en_US
en
off
Mobil görünüm
Masaüstü görünüm
 

Sizin yarka çiftliğiniz

 

 EGE YARKA

Tüm hakları saklıdır. 2015Ⓒcreative www.barissavas.com

Kerim Aslan : ​0546 791 90 85

BİLGİ ve SİPARİŞ

 
civciv
2096
civciv, yarka civciv, etlik civciv, 2017 civciv fiyatları, toptan civciv,

0-160 Günlük arasında her cins 'civciv' 'yarka' 'tavuk' elimizde mevcuttur.

2018 YARKA VE CİVCİV FİYATLARI İÇİN BİZE ULAŞIN

CİVCİV

CİVCİV

  • Etlik ve Yumurta Civcivi
  • Civciv Yarka
  • ​Günlük ve Haftalık Civciv

Günlük - Haftalık - Aylık Civciv Satışımız vardır. 

Civciv Aşı programına uygun olarak yetiştirilir. Sipariş verdiğiniz tarihdeki Civciv aşıları tamamlanmış olarak size göndderilir. Eğer talep ederseniz sonraki aşılarınıda civciv ile birlikte sipariş verebilirsiniz. 

Elimizde mevcut ataks civciv, lohmancivciv , plymout çilli civciv, ligorin civciv, sasso civciv, broiler civciv, sussex civciv, isa tinted civciv ve bıldırcın civciv leri olup eğer talep edilirse isteğe bağlı kümes çalışması yapmaktayız. 

Yumurta civciv'i veya etlik civciv'i satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenler arasında size gönderilen ırklar arasında safkan veya hibrid olup olmadığını güvenle sorabilirsiniz.

Civcivler hertürlü hastalık ve hava şartlarından etkilenmemesi için kapalı araçlarımızla sizlere teslim edilmektedir. Sevkiyat için en az 500 adet alım ve üstü olduğunda firmamız tarafından karşılanır.

Civciv fiyatları mevsimsel olşarak ve yumurta piyasasına göre değişkenlik gösterebilir. üretimin en yoğun olduğu ilkbahar da fiyatlar daha uygun, Hastalıklara karşı en zayıf olduğu kış dönemlerinde ise fiyatları yüksek olabilir bu yüzden satın almak istediğiniz civciv ve fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.

AŞI PROGRAMI

civciv fiyatları, etlik civciv, ataks civciv, lohman civciv , plymout çilli civciv, ligorin civciv, sasso civciv, broiler civciv, sussex civciv talep edilirse isteğe bağlı kümes çalışması yapmaktayız.